Hawkers Carbon Black Dark One LS
Opis izdelka
Sončna očala Hawkers odlikuje neskončna kombinacija barv in stilov. Hawkers je trendovska blagovna znamka, ki sodeluje s številnimi pomembnimi podjetji in posamezniki ter ima ambicije postati blagovna znamka prihodnosti. Kolekcija očal Hawkers je barvita, igriva in domiselna.
Hawkers Carbon Black Dark One LS so uniseks sončna očala.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate s sončnimi očali.
Okvir očal
- Črna barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali svetlo blond lasmi.
- Kvadratni okvirji sončnih očal so idealna izbira, če imate okrogel, ovalen ali trikoten obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz visokokakovostne plastike, ki nudi visoko vzdržljivost in udobje med nošenjem.
Stekla očal
- Siva stekla očal zmanjšujejo intenzivnost svetlobe in so odlična za oči, saj ne vplivajo na kontrast niti ne popačijo barv.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 3 (prepustnost svetlobe 8–18 %) – temen filter, primeren za intenzivno sončno sevanje na plaži ali v mestu.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
126 mm Širina
145 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Temna očala, primerna za intenzivno sončno svetlobo — kategorija filtra 3 |
| Barva leč: | Siva |
| Višina očesnega dela: | 42 mm |
| Širina očesnega dela: | 54 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Kvadratna |
| Barva okvirja: | Črna |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | S |
| Širina: | 126 mm |
| Dolžina ročaja: | 145 mm |
| Širina nosnega mostička: | 16 mm |
| Teža: | 100 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Ne |
| Čistilna krpica: | Ne |
| Ostalo | |
| Spol: | Unisex |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Hawkers |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | Carbon Black Dark One LS |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Hawkers Carbon Black Dark One LS