Esprit ET 17995 562 54
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Opis izdelka
Sončna očala Esprit odlikujejo odlična kakovost izdelave, eleganca in mladosten stil. Specifičen znak blagovne znamke Esprit je visoka kakovost materiala, odličen dizajn, luksuzen stil in cenovna dostopnost.
Esprit ET 17995 562 54 so ženska sončna očala.
Okvir očal
- Črna barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali svetlo blond lasmi.
- Okvirji sončnih očal Cat Eye so idealna izbira, če imate srčast, ovalen ali romboidni obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz visokokakovostne plastike, ki nudi visoko vzdržljivost in udobje med nošenjem.
Stekla očal
- Rožnata stekla očal poudarijo podrobnosti in izboljšajo prostorsko zaznavanje. Rahlo omejujejo razlikovanje barv.
- Očala imajo gradalne leče, katerih obarvanost se navzdol gladko spreminja iz temne v svetlejšo. Najtemnejši odtenek v zgornjem delu omogoča filtriranje močne sončne svetlobe, svetlejši odtenek v spodnjem delu pa zagotavlja zadostno vidljivost. Ta obdelava leč zagotavlja boljšo orientacijo v prostoru in je idealna na primer za voznike, saj jim omogoča jasnejši vid v spodnjem delu vidnega polja in hkrati zmanjšuje bleščanje od zgoraj.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 2 (prepustnost svetlobe 18–43 %) – srednje temen filter, primeren za srednje močno sončno sevanje in za vsakodnevno nošenje.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
133 mm Širina
140 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradualne: | Da |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Srednje temna očala, primerna za običajne poletne dni — kategorija filtra 2 |
| Barva leč: | Roza |
| Višina očesnega dela: | 46 mm |
| Širina očesnega dela: | 54 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Cat Eye |
| Barva okvirja: | Črna |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 133 mm |
| Dolžina ročaja: | 140 mm |
| Širina nosnega mostička: | 18 mm |
| Teža: | 150 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženska |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Esprit |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | ET 17995 562 54 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Esprit ET 17995 562 54